Заява ТОВ «Д-І-М» - фото 1
23. 08. 2018
Заява ТОВ «Д-І-М»

22 серпня 2018 року низка ЗМІ опублікувала матеріали з неправдивою інформацією про стан будівництва житлового комплексу «Метрополіс», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Академіка Заболотного, 1.

DIM GROUP, девелоперський холдинг повного циклу, що надає послуги з проектування та зведення житлових комплексів (ЖК), заявляє, що поширена інформація про ЖК «Метрополіс» не відповідає дійсності.

На будівельному майданчику ЖК «Метрополіс» роботи тривають у повній відповідності до узгодженого графіку будівництва, на майданчику постійно працюють 82-85 робітників. Про все це свідчить відеозвіт станом на 18:00 22 серпня 2018 року - за посиланням https://youtu.be/DEVQhrH8hIc. Разом з тим, наші клієнти, що придбали квартиру у житловому комплексі, а також усі зацікавлені особи мають можливість самостійно відслідковувати перебіг будівництва у режимі реального часу через веб-камеру за посиланням http://metropolis.com.ua/ua/1153/ або завітати до відділу продажу ЖК та відвідати будівельний майданчик.

Фінансування будівництва ЖК «Метрополіс» відбувається у повному обсязі. DIM GROUP чітко виконує усі зобов’язання, щоб забезпечити українські сім’ї можливістю придбати не просто житло, а простір, в якому хочеться жити. Акредитація в одному з найбільших банків України з державним капіталом «Укргазбанку» слугує ще одним підтвердженням надійності девелоперського холдингу DIM GROUP.

ЖК «Метрополіс» дає незаперечні переваги тим сім’ям, для яких важливі, перш за все, наявність поруч з житловим комплексом розвиненої інфраструктури, хорошої транспортної розв’язки та великих паркових зон і лісів. При проектуванні ЖК «Метрополіс» DIM GROUP керувалася чинним детальним планом територій (ДПТ), який регулює щільність заселення.

Окрім того, проектом комплексу передбачено облагородження території житлового комплексу, а саме створення скверу на ділянці, що сьогодні використовується мешканцями як сміттєзвалище.

Відповідно до політики добросусідських відносин DIM GROUP допомагає сусіднім будинкам у час негоди. «Я підтверджую, що на сьогоднішній момент проблем в будинку з підтоплення немає. Компанія «ДІМ» всіляко допомагала в ліквідації такого підтоплення в травні місяці, і продовжує, по добросусідськи, допомагати в ліквідації наслідків цього підтоплення. Також при зверненні до керівництва компанії «ДІМ» з проханням взяти участь у благоустрої дитячого майданчика було отримано згоду в наданні такої допомоги», - зазначає Шиманських Наталія Іванівна, голова ОСББ «Глушкова 9-Г».

Портфель проектів DIM GROUP включає три завершених об'єкти (ЖК «Соборний», ЖК «Фамільний», перша черга ЖК «Автограф») і три - на етапі будівництва: ЖК «Метрополіс», ЖК «А52» та друга черга ЖК «Автограф». ЖК «А52» та друга черга ЖК «Автограф» плануються до введення в експлуатацію до кінця цього року. Якість зведених об’єктів підтверджується численними нагородами. Усі зацікавлені особи також можуть відвідати ЖК «Автограф» та переконатися у неправдивості інформації, яка була опублікована 22.08.2018 низкою ЗМІ.

Протягом декількох місяців на ТОВ «Д-І-М» здійснюється спланована інформаційна атака, мета якої – завдати шкоду діловій репутації компанії. У нас є підстави вважати, що замовні публікації, які містять недостовірну та брехливу інформацію, ініційовані одним із лідерів столичного ринку нерухомості, конкурентом-забудовником, який намагається дискредитувати ТОВ «Д-І-М» та керівництво компанії.

На жаль, не всі дотримуються умов добросовісної конкуренції, але прикро, що це додає хвилювань нашим клієнтам. Ще раз наголошуємо на тому, що всю необхідну інформацію щодо дозвільної документації ви можете отримати у відділах продажу. Наша компанія завжди відкрита та діє у правовому полі.

Тому нагадуємо розповсюджувачам недостовірної інформації, що у разі такого порушення, закон надає нам право звертатися до автора відповідного інформаційного матеріалу та власника веб-сайту з метою спростування такої інформації. Спростування неправдивої інформації здійснюється особою, яка поширила цю інформацію.

Недостовірною вважається інформація, яка не відповідає дійсності або викладена неправдиво, тобто містить відомості про події та явища, яких не існувало взагалі або які існували, але відомості про них не відповідають дійсності (неповні або перекручені).

Відповідні звернення до редакцій веб-сайтів, які ведуть свою діяльність офіційно, вже направлені. Що стосується решти, то це інтернет-ресурси, які не мають офіційних представників та навіть контактного номеру телефону.

Тому додатково інформуємо, що ТОВ «Д-І-М» веде свою господарську діяльність виключно в рамках чинного законодавства, у відповідності до статутної діяльності. Основними напрямками діяльності є управління нерухомим майном, організація продажів та надання рекламних послуг.

 

 

Підписатися на розсилку