ЖК «Автограф» – переможець першої народної премії нерухомості - фото 1
02. 01. 2018
ЖК «Автограф» – переможець першої народної премії нерухомості

За результатами першої народної премії нерухомості REALT GOLDEN KEY від порталу realt.ua, житловий комплекс «Автограф» увійшов до трійки лідерів номінації «Краща ціна-якість». У ролі журі виступили всі бажаючі користувачі сайту організатора, які взяли участь в незалежному онлайн-голосуванні з 15 листопада по 20 грудня 2017 року.

В ході голосування оцінювалися житлові комплекси Києва та передмістя з урахуванням наступних параметрів: співвідношення ціна/якість, інфраструктура, архітектура, а також рівень народної довіри до забудовника ЖК. Усі номінанти проходили сувору перевірку: до участі не були допущені фінансові піраміди і об’єкти будівництва «на рівні котловану». Підрахунок загального балу визначив переможців у кожному класі новобудов: економ, комфорт, бізнес і преміум. Житлові комплекси, які набрали найбільшу кількість балів, отримали статуетки у формі золотих ключів.

Нагадаємо, житловий комплекс «Автограф» переможець головної будівельної премії IBuild в номінації «Кращий житловий комплекс комфорт-класу». В кінці 2017 року перша черга ЖК «Автограф» була введена в експлуатацію, здача другого і третього будинків житлового комплексу запланована на IV квартал 2018 року.

 

Підписатися на розсилку