support icon
Новина
DIM презентував THE ONE на AM SUMMIT 2025 та розіграв сертифікат на 1 млн грн

06.11.2025

Повернутись назад

30 жовтня у КВЦ «Парковий» у Києві пройшов міжнародний саміт з Age Management — AM SUMMIT 2025. Це перший в Україні масштабний захід, що об’єднав понад 40 експертів та близько 700 учасників: науковців, представників влади, бізнесу та військових. Центральною темою стала побудова стратегії зміцнення здоров’я нації, подолання демографічної кризи та впровадження культури довголіття в життя українців.

У якості генерального партнера до участі у саміті долучилася група компаній DIM, яка поділилася досвідом інтеграції принципів Age Management у девелоперські проєкти. У компанії переконані: здоров’я мешканців формується не лише медициною, а й архітектурою, середовищем і технологіями.

На саміті виступив керуючий партнер групи компаній DIM Олександр Насіковський, який представив аудиторії флагманський проєкт преміум-класу - THE ONE, - першу житлову вежу в Україні з LIFETIME-центром. Комплекс створений за принципом «продовження життя» і містить: Wellness SPA з теплим басейном просто неба, доступним 365 днів на рік; унікальні зони паркового відпочинку Front Yard та Secret Garden; сертифіковану систему HEPA-очищення повітря та нанофільтрацію води; архітектуру та інфраструктуру, які працюють на фізичне й емоційне благополуччя.

«Преміальна вежа THE ONE — це не про квадратні метри, а про відповіді на виклики часу: середовище, яке працює на здоров’я, довголіття та якість життя мешканців», — підкреслив Олександр Насіковський.

У межах AM SUMMIT 2025 група компаній DIM розіграла подарунковий сертифікат на 1 000 000 гривень на придбання квартири у THE ONE, як символ цінності інвестицій у здорове та якісне життя, яке починається з правильного вибору місця проживання.