Про компанію
quote
Вітаю Вас на території якості, затишку та турботи! Якщо Ви тут, то цінуєте комфорт, час, естетику, здоров’я й сервіс, а також шукаєте варіант для інвестицій. Ми не просто споруджуємо будинки, а створюємо екосистему для щасливого життя.
Насіковський О.В.
Засновник і керуючий партнер групи компаній DIM
DIM – це простір для комфортного життя, майданчик для вигідних інвестицій, високий сервіс керуючої компанії, архітектурні та дизайнерські рішення, які формують нову культуру міського середовища.
З 2014 року компанією зведено 10 будинків, наразі на різних етапах реалізації ще понад 50. А кожен п'ятий покупець повертається для повторних інвестицій.
9
проєктів в портфелі компанії
7
років успішної
роботи
890
тис. м2 проєктів на різних стадіях реалізації
«Живи більше» – не просто слова, а справжній сенс, який ми вкладаємо у наші проекти на усіх етапах створення та візуалізуємо за допомогою арифметичного знаку більше «>», який показує реальні переваги житлових комплексів від DIM: більше свіжого повітря у ЖК поруч з лісом, більше умиротворення поруч з водоймою, більше часу в комплексі в самому серці Києва, більше здоров'я завдяки воді з власної артезіанської свердловини.
Основна ідея, що об'єднує всі будівельні проєкти холдингу, полягає в поєднанні житлових будинків із зеленими зонами, що цілюще впливає на психоемоційний стан людини і тривалість життя.