Park Lake City

  • Від м. Видубичі
    15 хв на авто
  • Від М. Незалежності 30 хв на авто
  • Ціна від 22 306 грн за м²
  • Площа 42,88 - 120,18 м²
Знижки на квартири до 5% і фіксація курсу 26 грн/долар Записатися на перегляд

Park Lake City – унікальний комплекс, що створений для тих, хто прагне здорового майбутнього і виняткового рівня життя у гармонії із природою

Новий комплекс бізнес-класу буде розташовано в селі Підгірці Обухівського району, Київської області.

Проект передбачає будівництво 20 чотириповерхових будинків на 895 квартир та 15 таунхаусів на закритій території площею 15 га. В проект закладено більш ніж 30 різноманітних планувань квартир площею від 42 м2до 92 м2. На перших поверхах комплексу розташуються сітіхауси – квартири із зеленим подвір’ям від 25 до 100 м².

У Park Lake City продумана до дрібниць інфраструктура: магазини, кафе, ресторани, дитячий садок та школа. Це як перенести красивий та зручний квартал за межі міста, позбавивши його шуму, галасу, забрудненого повітря та метушні.

Для наймолодших мешканців будуть доступні свої дитячий садочок та початкова школа на 120 місць, де дітям буде запропонований унікальний досвід в просторі, який дає можливість розкрити вільну і творчу особистість, що стане міцним фундаментом подальшого успішного навчання.

Затишна атмосфера, іграшки та матеріали, що відкривають простір для творчості, міждисциплінарні підходи до навчання – тут стираються межі між наукою і мистецтвом, грою та навчанням, реальністю і фантазією.

Park Lake City – це новий формат заміського житла, який є справжнім взірцем клубної нерухомості. Такі проекти знаходяться поза часом і конкуренцією. Витончена та стильна, архітектура Park Lake City  поєднує в собі новітні технологічні рішення та високоякісні екологічні матеріали, гармонію естетики та мінімалізму.

Park Lake City – перший в Україні проект житлового комплексу що проходить сертифікацію міжнародної організації BREEAM. Це система оцінки екологічності будівель, розроблена в 1990 році у Великобританії. Сертифікат BREEAM – це підтвердження високої якості об’єкта й гарантія того, що споживані ресурси використовуватимуться дбайливо, а витрати на експлуатацію будуть помітно нижчі – до 35% економії в порівнянні з комплексами, які не мають подібної сертифікації.

Проект повністю реалізує принцип дбайливого девелопменту: як на етапі будівництва, так і в процесі експлуатації будуть застосовуватися новітні технології, які дозволяють зберегти екологічні показники довкілля.

Сайт: parklake.city
Відділ продажів +38 (044) 500-23-23
Пн-Пт 10:00-19:00
Сб-Нд 10:00-20:00
Наступний проект LUCKY LAND
dim logo

Повідомлення успішно надіслано!

Дякуємо, що Ви з нами

dim logo

Запит успішно надіслано, найближчим часом ми зв’яжемось з Вами

Дякуємо, що Ви з нами