slider-image

Соборний

Готовність
IV квартал 2011
Зручне розташування
main-project-markerБровари, вул. Соборна, 8
Про проєкт
Соборний – елітний житловий комплекс, що знаходиться у передмісті Києва

Довершена архітектура, стильна вхідна група, практичні та продумані планування. Усе це вигідно виділяє проєкт серед інших новобудов у Броварах. Невисока забудова та стильна архітектура зробили цей будинок дійсно неповторним, а можливість проживання у ньому – ексклюзивним привілеєм.

Читати все
Переваги
project-popup-img

Будівництво ЖК «Соборний» здійснювалося за найновішими технологіями

Цегляні стіни, утеплення мінеральною ватою, найякісніші віконні профілі, продумані до дрібниць планування, та максимальний рівень безпеки – усе, щоб життя у цьому житловому комплексі було максимально комфортним і, як наслідок, щасливим.

Характеристики ЖК
Введення в експлуатацію
ІV квартал 2011 р.
Бізнес клас
Преміальний дизайнерський стиль та матеріали бездоганної якості. Індивідуально спроєктовані простори кожної квартири, високі стелі та функціональні планування, локація поруч з інфраструктурою і транспортними артеріями.
Наземний паркінг
Забудьте про години, витрачені на пошук паркомісця. Зручні машиномісця розташовані на території житлового комплексу так, щоб не заважати для його мешканців.
Цегляні стіни
Натуральний матеріал, міцний та стійкий до несприятливих погодних умов. Має гарну паропроникність: стіни будуть «дихати» і не покриються грибком. А звуковідбивна здатність цегли забезпечить відмінну шумоізоляцію.
Централізоване опалення
Інноваційні євро-радіатори забезпечать ідеальну температуру у квартирі навіть у найсуворіші морози. А теплоізоляція фасаду мінеральною ватою гарантує енергоощадження.
Розташування
Інфраструктура