LUCKY LAND

  • Від м. Академмістечко
    7 хв на авто
  • Від М. Незалежності 30 хв на авто
  • Ціна від 23 900 грн за м²
  • Площа 26,60 - 83,41 м²

LUCKY LAND – це прогресивне міні-місто у скандинавському стилі, у якому є все для комфортного та щасливого життя у мегаполісі серед природи.

Новий комплекс комфорт-класу буде розташовано по вул. Берковецька 6, поруч з найбільшим українським мегамолом – ТРЦ Lavina Mall.

Проект передбачає будівництво 23 будинків висотністю від 10 до 16 поверхів на закритій території площею 28 га. У першій черзі заплановано будівництво 881 квартира. Проект передбачає створення абсолютно комфортного і стильного житлового простору з панорамним склінням, з видом на 100 га лісу. У кожній квартирі буде встановлено індивідуальне опалення.

На території LUCKY LAND передбачена власна інфраструктура з бізнес-простором, дитячими садочками та школою зі спортивною ареною, а також зонами барбекю, мотузковим парком, біговими та велодоріжками, органічно доповненими прекрасними краєвидами на ліс.

Новий житловий комплекс має вдале розташування – до центру міста 30 хвилин, поруч торговельно-розважальний центр Lavina Mall з кінотеатром IMAX, продуктові супермаркети «Ашан», Novus і «Сільпо».

Для кожної черги житлового комплексу заплановано дитячий садочок з ігровими майданчиками, просторами для розвитку та кращими педагогами. На території міні-міста передбачаєтся створення сучасної школі нового типу (КМДШ) для гармонійного і всебічного навчання дітей.

LUCKY LAND створений для людей, які звикли до ритму міста, але, в той же час, цінують комфорт заміського життя. Проект спроєктовано таким чином, щоб ви отримували задоволення від комфорту – від сучасних будинків у скандинавському стилі, від зелені, що оточує житловий комплекс, та збалансованої інфраструктури, в якій є все, що необхідно.

 

В проекті реалізовуються енергозберігаючі технології будівництва, що дозволить економити на сплаті комунальних послуг та зберігати природні ресурси.

Сайт: luckyland.com.ua
Відділ продажів +38 (044) 299-49-99
Пн-Нд 10:00-19:00
Наступний проект Park Lake City
dim logo

Повідомлення успішно надіслано!

Дякуємо, що Ви з нами

dim logo

Запит успішно надіслано, найближчим часом ми зв’яжемось з Вами

Дякуємо, що Ви з нами