Квартира у ЖК Lucky Land — головний приз розіграшу до 5-річчя ТРЦ Lavina Mall

20 вересня 2021
news image

Цьогоріч один з найбільших торговельно-розважальних центрів країни Lavina Mall святкує п’яту річницю з дня заснування. Головним партнером масштабної події стала група компаній DIM.

Святкуватимуть ювілей гучно та з великою кількістю подарунків, серед яких головний приз — квартира в житловому комплексі Lucky Land від групи компаній DIM поруч зі 100 га хвойного лісу та станцією метро «Академмістечко»! Завдяки високій якості будівництва та продуманій інфраструктурі Lucky Land став особливим простором для створення затишного життя щасливих людей. Новий квартал комплексу створюється в партнерстві з відомим архітектурним бюро Archimatika.

Умовою участі в розіграші є купівля на суму від 2000 грн в магазинах, розміщених на території торговельно-розважального центру, в період з 20 вересня по 4 грудня 2021 року.

Для того, аби взяти участь в пропозиції, клієнту необхідно зареєструвати чек, заповнити анкету, та отримати номер учасника акції. Зробити це можна на інформаційному стенді акції в атріумі ТРЦ Lavina Mall. Детальніше про умови акції читайте на сайті.

Розіграш квартири відбудеться 4 грудня 2021 року у рамках грандіозної вечірки до дня народження ТРЦ. У програмі виступ зіркового гостя та розіграш інших цінних призів. Загалом за період майже тримісячного святкування ювілею організатори запланували велику кількість заходів з сюрпризами та різноманітними активностями. Серед призів — 3 сертифікати на 1 м² у ЖК Lucky Land!

Окрім того, запрошуємо відвідувачів торговельно-розважального центру до святкової брендованої фотозони від групи компаній DIM. Вона стане одним з найулюбленіших місць для створення креативних світлин, а потенційні переможці розіграшу зможуть візуалізувати свою мрію про нове помешкання та відчути затишок квартири в сучасному житловому комплексі, який будує наша компанія.

Ми з нетерпінням чекаємо результатів розіграшу, аби якнайшвидше передати щасливчику ключі від омріяного житла. Бажаємо успіхів!

Інші новини від компанії DIM