Група компаній DIM випустила реліз вірусних роликів до позиціювання «Живи більше»

1 грудня 2021
news image

Група компаній DIM на своєму YouTube-каналі опублікувала вірусні ролики «Неандерталець» та «Середньовіччя», які є продовженням нового позиціювання забудовника «Живи більше».

Що сталось з вовченям? Одне рішення змінює життя.
Що сталось з відьмою? Одне рішення змінює життя.

В першому відео ми бачимо голодну первісну людину, яка замість того, аби вбити вовченя й сито повечеряти, зігріває його від холодного вітру біля свого вогнища. У другому зустрічаємо ремісника. Він не злякався й врятував від розлютованого натовпу молоду жінку, яку вважають відьмою.

Обидва герої у минулому здійснюють добрий вчинок, і в наступному житті у якості винагороди опиняються в сучасних інтер'єрах власних квартир від групи компаній DIM.

«Напевно, у минулому житті я зробив щось дуже добре, якщо тепер у нас є ця неймовірна квартира», – озвучує диктор основну тезу відеоробіт та підсумовує: «Одне добре рішення може змінити все життя!». Ця фраза одночасно резюмує сюжет й екстраполює свій зміст на весь бренд, маючи на увазі, що, купуючи квартиру в DIM, покупець кардинально змінює своє життя на краще.

Створення роликів відбувалось у партнерстві з креативним агентством TABASCO. Знімання відбулися на кіностудії Film.UA, а також на території одного з найбільш красивих житлових комплексів групи компаній DIM – Park Lake City.

Особливістю роликів є їхня кінематографічна стилістика, оскільки відео будуть демонструватись на великих екранах українських та столичних кінозалів. Ролики покликані розважити, подарувати глядачу приємні враження та навіть спантеличити, оскільки вони анітрохи не схожі на рекламу. Тож у перші секунди перегляду відвідувачі кінотеатру будуть впевнені, що дивляться трейлер до фільму.

Нагадаємо, що 15 листопада група компаній DIM спільно з креативним агентством TABASCO відеоролик «Подовжуй життя собі, а не старій квартирі» з маніфестом нового позиціювання «Живи більше».

Подовжуй життя собі, а не старій квартирі. Живи більше з DIM
Інші новини від компанії DIM