Група компаній DIM стала партнером благодійного NFT проєкту «Голос Шевченка»

21 квітня 2022
news image

20 квітня 2022 року стартував NFT проєкт «Голос Шевченка». Ініціатива спрямована на збір коштів для допомоги Україні та українцям, які постраждали від війни. Авторами дослідницького проєкту стали: TABASCO Agency — провідна креативна агенція України, Wantent — платформа для аналізу контенту на основі штучного інтелекту та Національний музей Тараса Шевченка в Києві. Партнером проєкту стала група компаній DIM.

Проєкт заснований на R&D технології українського маркетингового агентства TABASCO, якому вдалося створити реконструкцію голосу найвідомішого українського поета Тараса Шевченка. Всього вийде 650 NFT з рядками відомих віршів Шевченка у виконанні авторського голосу. Перша збірка розміститься на платформі opensea. Це буде уривок з поеми «Кавказ».

Патріотичні уривки з віршів розміщені на 75 унікальних анімаціях, кожна з яких різна за кольором, тематичним значком, словами та часом. Початкова вартість кожного NFT показує його важливість у колекції. Найвища стартова ціна за повні фрагменти (11 секунд хронометражу) з кольорами українського прапора становить 1 ETH (приблизно 3 000 доларів). Таких фрагментів всього 5. Найдоступніша стартова ціна NFT з голосом Шевченка починається від 0,03 ETH (приблизно 100 доларів).

Купуючи NFT з голосом Тараса Шевченка, ви:

  • отримуєте унікальний запис голосу українського поета;
  • допомагаєте Україні та українцям;
  • поширюєте українську культуру по всьому світу.

Також власники ТОП 25 NFT отримають фірмовий мерч проєкту — худі зі словами Тараса Шевченка та QR придбаного NFT.

Усі кошти, отримані від продажу NFT, підуть на підтримку українських волонтерів. Для того, аби отримати фінансування, волонтерським організаціям потрібно долучитися до ресурсів проєкту в соціальних мережах та надіслати інформацію про свої актуальні потреби.

Усі виплати та результати роботи ініціативи будуть публічними та затверджені наглядовою радою проєкту.

Детальніше про проєкт тут: https://youtu.be/OBNJ3MV4Ia8

Контакти:

Інші новини від компанії DIM