Компанія DIM стала лідером з введення в експлуатацію квартир у 2024-му році

1 квітня 2024
news image

У цьому році компанія DIM підтвердила свою репутацію одного з лідерів на ринку нерухомості Києва, ввівши в експлуатацію 1160 квартир у двох житлових комплексах – Новий Автограф та LUCKY LAND. Це досягнення ставить компанію на передові позиції серед девелоперських компаній столиці, підкреслюючи її внесок у розширення та розвиток житлової інфраструктури міста.

Від початку повномасштабного вторгнення, DIM продемонстрував відданість своїм зобов'язанням перед інвесторами та громадськістю, введенням в експлуатацію понад 86700 кв.м. житлової площі, попри виклики, з якими зіткнулася країна. Цей показник є свідченням високого рівня професіоналізму, витримки та інноваційного підходу компанії до будівництва.

До кінця 2024 року компанія DIM має намір здати ще 100 000 кв.м. житла, розширюючи свій портфель у столиці та області у чотирьох житлових комплексах.

«Ми пишаємося тим, що можемо внести свій вклад у розвиток Києва та покращення якості життя його мешканців, надаючи їм новий простір для життя», – говорить керівництво DIM.

«Наші проєкти Новий Автограф та LUCKY LAND – це більше, ніж будинки: це спільноти, де люди можуть насолоджуватися комфортом та безпекою, які вони заслуговують».

За останні роки DIM став символом надійності та якості у будівельній галузі України, непохитно підтримуючи високі стандарти та впроваджуючи інновації.

Інші новини від компанії DIM