Група компаній DIM запропонувала клієнтам умови супер вигідної розстрочки

8 жовтня 2021
news image

До 7 років розстрочки з першим внеском від 10% — такі умови супер вигідної розстрочки запропонувала група компаній DIM клієнтам, які придивляються до двох наймасштабніших проєктів забудовника — ЖК «Метрополіс» та ЖК Lucky land. Мета програми — дати можливість більшій кількості українців якнайшвидше втілити у життя мрію про власне житло.

Нова програма ексклюзивної на ринку нерухомості розстрочки передбачає можливість зафіксувати розмір щомісячного платежу в залежності від типу квартири. Наприклад, у ЖК Lucky land покупець сплачуватиме 800$ (в гривневому еквіваленті) щомісяця при купівлі однокімнатної квартири, 1200$ (в гривневому еквіваленті) — при купівлі двокімнатної й 1900$ (в гривневому еквіваленті) — три- та чотирикімнатної. А в ЖК «Метрополіс» — 1000$, 1200$ та 2000$ (в гривневому еквіваленті) відповідно.

Звертаємо увагу покупців, що умови програми розповсюджуються на обмежену кількість квартир, тож, аби встигнути скористатися пропозицією, завітайте у відділи продажів вже цими вихідними!

Адреси відділів продажу:

  • ЖК «Метрополіс»: м. Київ, вул. Академіка Заболотного, 1;
  • ЖК Lucky land: м. Київ, вул. Берковецька, 6.
Інші новини від компанії DIM