День Святого Миколая у відділах продажу групи компаній DIM: капсула часу, розваги та ігри

21 грудня 2021
news image

День святого Миколая — чи не найулюбленіше свято всіх маленьких та дорослих українців. 18-19 грудня група компаній DIM запросила у свої відділи продажу гостей, аби відзначити старт новорічних свят.

Святковий настрій, веселі ігри та смачні частування чекали гостей у відділах продажу житлових комплексів «Метрополіс», Lucky Land та Park Lake City. Завітав Святий Миколай у гості й до мешканців введеного в експлуатацію житлового комплексу «Автограф».

Свято Миколая 3

Свято Миколая 4

У ЖК «Метрополіс» цьогоріч святкування Дня Святого Миколая вирішили поєднати з передачею будівельникам капсули часу, яку буде закладено на місці майбутнього дитячого садочка. Капсулу часу наповнили дитячими малюнками та листами з побажаннями й передали в руки виконроба будівництва. Відкриють її вже аж в далекому 2071 році.

Свято Миколая 5

Будівництво дошкільного закладу на території комплексу розпочнеться незабаром. Його будівля буде незвичної овальної форми, завдяки чому малеча матиме більше свободи для руху та ігор.

Після офіційної частини події організатори запросили гостей на розважальну програму. До відділу продажу завітав справжній Святий Миколай, який пригощав дорослих та маленьких гостей смаколиками, а його помічники грали з дітьми у веселі ігри.

Свято Миколая 6

Свято Миколая 7

Інші новини від компанії DIM