Під надійним захистом Ajax: мешканцям двох перших будинків Park Lake City подарували пакети системи безпеки

21 жовтня 2021
news image

Група компаній DIM та компанія Ajax Systems уклади угоду про забезпечення резидентів перших будинків заміського комплексу бізнес-класу Park Lake City системами безпеки Ajax Systems відразу з трьома функціями: з фотоверифікацією тривог, бездротовим димо-тепловим датчиком із сиреною та бездротовим датчиком раннього виявлення затоплення. Безкоштовне надання систем відбулося в рамках програми лояльності для покупців квартир у перших двох будинках житлового проєкту.

Вручення стартових пакетів системи безпеки відбувається разом із передачею ключів від квартир менеджерами післяпродажного сервісу. Резиденти комплексу можуть як замовити монтаж та налаштування компанією-партнером, так і впоратися з цим самостійно. На сайті компанії Ajax Systems можна знайти детальну інструкцію, як швидко та правильно здійснити налаштування власними силами.

Виробник системи безпеки дає на устаткування 2 роки гарантії, а за бажання користувач може доукомплектувати систему й іншими продуктами компанії.

«Ось уже протягом десяти років компанія Ajax Systems виготовляє високотехнологічне обладнання для захисту життя та майна людей у понад 120 країнах світу. Наші охоронні системи надають користувачам можливість не турбуватися про те, що грабіжники, раптова пожежа або затоплення завдадуть шкоди їхньому житлу або здоров’ю. Завдяки високотехнологічним рішенням пристрої Ajax працюють у найекстремальніших умовах, вони складаються з найкращих компонентів та мають концептуальний дизайн, який гармонійно вписується в інтер’єр будь-якого приміщення» — зазначає Георгій Ольшанський, регіональний директор з розвитку компанії Ajax Systems.

Тетяна Сердюк, директорка керуючої компанії DIM Expert, розповіла, що, обираючи партнера для реалізації одного з пунктів програми лояльності для резидентів Park Lake City, девелопер, перш за все, звертав увагу на репутацію та якість продукту претендента, адже головна мета — надання мешканцям сучасного та високоякісного сервісу кожного дня та за будь-яких обставин. І саме бездоганна репутація компанії Ajax Systems, розробника та виробника інноваційних систем безпеки, вплинули на вибір партнера з надання послуг захисту квартир.

Сьогодні група компаній DIM та компанія Ajax Systems ведуть переговори щодо розширення партнерства задля забезпечення якісним сервісом більшої кількості майбутніх та чинних мешканців будівельних проєктів.

Інші новини від компанії DIM