Група компаній DIM вимушена вимкнути камери на будівництвах своїх житлових комплексів

12 липня 2022
news image

Вже майже п’ять місяців триває повномасштабне вторгнення росіян на територію незалежної України. Усвідомлюючи усі ризики, а також свою відповідальність перед наявними та майбутніми інвесторами керівництво групи компаній DIM прийняло рішення про поступове відновлення будівництва.

Ще донедавна хід будівельних робіт можна було спостерігати в реальному часі на сайті компанії. Проте, на вимогу органів місцевого самоврядування, у зв’язку із воєнними діями на території, камери, завдяки яким можна було у режими реального часу спостерігати за будівництвом усіх житлових комплексів від групи компаній DIM, було вимкнено.

Дізнатися про те, на якому етапі будівництва наразі знаходиться той чи інший житловий комплекс від DIM можна на сторінках у соціальних мережах. Також щомісяця на сайт групи компаній з’являється опис динаміки будівництва по кожному із житлових комплексів групи компаній DIM.

Просимо вас із розумінням поставитися до ситуації, що склалася. Адже безпека кожного із житлових комплексів зокрема, та усієї України загалом є пріоритетними для групи компаній DIM.

Інші новини від компанії DIM