Група компаній DIM першою в Україні реалізує можливість придбання нерухомості за криптовалюту

6 червня 2022
news image

Вивчивши успішний досвід світових девелоперів та враховуючи нововведення українського законодавства щодо віртуальних активів, DIM вирішив реалізувати можливість придбання нерухомості, зокрема житлової, з використанням інструменту криптовалюти. DIM стане першим українським забудовником, який впровадить подібну послугу.

Здійснення операцій з криптовалютою типу Stablecoin відбуватиметься через авторизованих агентів. Угода з купівлі-продажу нерухомості оформлятиметься відповідно до чинного законодавства України.

На першому етапі впровадження проєкту платежі прийматимуться в чотирьох видах стейблкойнів: USDC, USDT, BUSD, DAI. З часом перелік буде допрацьований. Придбати нерухомість з використанням інструменту криптовалюти можна буде у всіх житлових комплексах групи компаній DIM.

«Попри війну українці залишаються одними з найбільш активних користувачів криптовалюти у світі. Практично всі сфери українського бізнесу надають послуги або продають товари за криптогроші. Фізичні особи продають і купують за допомогою криптовалюти майно — рухоме та нерухоме, тож провадження подібної послуги з купівлі первинної нерухомості залишалося питанням часу. Команда групи компаній DIM ретельно вивчила це питання й готова запропонувати інвесторам цілком зрозумілу та безпечну процедуру здійснення угоди зі застосуванням цього сучасного фінансового інструменту. Це стане першим кроком нашого великого плану до впровадження екосистеми Web 3.0., де у майбутньому всі угоди будуть записуватися на блокчейні, паперові контракти будуть замінені на смартконтракти, угоди про право власності перетворяться у NFT. Таким чином, кожен інвестор зможе легко отримувати інформацію щодо, наприклад, транзакцій, прав власності на кожний об’єкт» — прокоментували в групі компаній DIM.

Отримати детальну інформацію щодо укладання угод з використанням криптовалюти можна безпосередньо в авторизованого агента. Контакт для зв’язку: @arseniynasikovskiy (Telegram).

В актуальному портфелі проєктів DIM шість житлових комплексів у різних районах Києва та області. Є як проєкти комфорт-класу: «Новий Автограф», Lucky Land, «Метрополіс», проєкти бізнес-класу: хмарочос А136 Highlight Tower, клубний будинок OLEGIVSKIY, так і заміський комплекс бізнес-класу Park Lake City.

Інші новини від компанії DIM