Група компаній DIM — Девелопер року за версією премії IBUILD

9 грудня 2021
news image

8 грудня Конфедерація будівельників України оголосила переможців головної будівельної премії України — IBUILD. Нагородою відзначають кращих представників будівельної галузі, кращі будівельні та девелоперські компанії та кращі об’єкти поточного року.

За результатами голосування експертного журі одну з головних нагород — Девелопер року — отримала група компаній DIM. Експерти відзначили високу динаміку розвитку бізнесу групи компаній та зразкову якість її будівельних проєктів.

«Отримати таку почесну нагороду — дуже цінно та важливо для нас. Уся наша велика команда щоденно працює над тим, аби якісного житла у столиці та передмісті ставало більше. Ми постійно вивчаємо досвід закордонних колег, шукаємо нові рішення та ідеї, втілюємо їх в життя й бачимо, що наші покупці вдячні нам за такий підхід. Кожний п’ятий інвестор повертається до нас, а це свідчить про високу якість нашого продукту та послуг» — зазначив генеральний директор групи компаній Олексій Ревін, приймаючи нагороду з рук представника КБУ.

Девелопер року за версією премії IBUILD

Відзначили нагородою не лише саму групу компаній, а й один із її житлових комплексів. Переможцем у номінації «Краща концепція благоустрою та інфраструктури» став «Метрополіс» — масштабний проєкт групи компаній у Голосіївському районі.

«Метрополіс» — один з найкращих комплексів комфорт-класу не лише Голосіївського району, а й столиці загалом. Його концепція благоустрою та інфраструктури — приклад того, як мають сьогодні виглядати житлові комплекси, аби їхнім мешканцям жилося комфортно та легко. Безбар’єрний простір, величезна територія власного парку з цінними та рідкісними деревами, найбільша в Україні лазальна піраміда для діток різного віку, близькість до двох станцій метро та великої кількості зон для розваг, шопінгу й відпочинку — все це про ЖК «Метрополіс» — зазначила у своєму виступі Ірина Міхальова, директор з маркетингу групи компаній DIM.

Девелопер року за версією премії IBUILD

Премія IBUILD вручається щорічно й не має аналогів в Україні. Бути лауреатом IBUILD – означає підтвердити свої досягнення та отримати визнання на найвищому рівні.

Інші новини від компанії DIM