Група компаній DIM стала партнером гастрономічних вечорів у ресторані Citronelle

23 листопада 2021
news image

19-20 листопада у ресторані Citronelle з успіхом пройшли гастрономічні вечори «10 ans d’inspiration…» з мішленівським шеф-кухарем Едуардом Лубе. Група компаній DIM зі своїми будівельними проєктами А136 Highlight Tower та Park Lake City стала партнером заходу.

Частиною програми вечорів стала пресконференція, яка пройшла 19 листопада. На неї були запрошені представники компаній-партнерів та журналісти. Гості мали нагоду особисто познайомитися з легендарним шеф-кухарем, поставити йому питання, а також стати учасником майстер-класу з приготування французьких страв.

Представники компаній-партнерів привітали ресторан Citronelle з 10-річним ювілеєм, який він святкує цьогоріч. Олексій Ревін, генеральний директор групи компаній DIM, у своїй промові зазначив, що презентоване нещодавно позиціювання бренду «Живи більше» — це не тільки про життя та відпочинок у якісно побудованому житловому комплексі, а й про можливість насолоджуватися життям поза його стінами, відвідувати ресторани зі смачною їжею, отримувати приємні враження від спілкування з друзями, знайомитися з новими людьми, а значить, жити більше та цікавіше щодня. Саме тому група компаній DIM вирішила підтримати гастрономічні вечори у ресторані Citronell.

Група компаній DIM у ресторані Citronelle

Група компаній DIM у ресторані Citronelle 1

О. Ревін у ресторані Citronelle

Група компаній DIM у ресторані Citronelle 3

Інші новини від компанії DIM