Управлінська команда групи компаній DIM взяла участь у грі «Медіа-Ключ»
![news image](/media/images/251009256_4410059862377298_449347.fc36c62e.fill-1160x430.jpg)
4 дні мозкового штурму та плідної співпраці — управлінська команда групи компаній DIM взяла участь у галузевій грі «Медіа-Ключ». Захід зібрав понад 50 спеціалістів-представників провідних девелоперських компаній України. Група компаній DIM була представлена двома командами, а це майже 20 учасників. Всього до гри були залучені 6 команд.
Розробник гри, компанія «Медіа-Ключ», запропонувала учасникам попрацювати відразу на двох рівнях: команди розбиралися з процесами всередині себе — розв’язували проблеми, навчалися нових способів управління, й одночасно відпрацьовували взаємодію з партнерами галузевого ринку.
![гра «Медіа-Ключ» 1](/media/images/251583025_4409899629059988_3579558787569539654.width-800.jpg)
«Це був дійсно цінний та цікавий досвід. Участь в грі дала можливість побачити та порівняти свою команду з іншими командами, отримати досвід та навички вибудовувати відносини з врахуванням цілей та інтересів всіх сторін, зрозуміти хто є хто в команді та хто є хто на ринку, яким чином налагодити конструктивну співпрацю. Крім того, приємно було познайомитися з колегами по ринку, попрацювати разом, адже запорука успіху будь-якої галузі — це добросовісна конкуренція, залучення новітніх розробок та повага до бізнесу» — поділилася враженнями Ірина Міхальова, директор з маркетингу групи компаній DIM, та одна з учасниць гри.
![гра «Медіа-Ключ» 2](/media/images/252779198_4409953702387914_4439830716369244096.width-800.jpg)
![гра «Медіа-Ключ» 3](/media/images/252394904_4409855529064398_8472772728174840847.width-800.jpg)
![гра «Медіа-Ключ»](/media/images/253411053_4409961855720432_8784334813964721505.width-800.jpg)
![гра «Медіа-Ключ»](/media/images/252824084_4410077285708889_6525566162621759854.width-800.jpg)