Група компаній DIM допомагає захистити пам’ятки культури Києва

27 березня 2022
news image

Днями до групи компаній DIM звернувся Департамент охорони культурної спадщини з проханням допомогти захистити пам’ятки культури столиці. Розпочали з пам’ятника Володимиру Великому — першого у столиці монументального пам’ятника, встановленого у 1853 році та збереженого до нашого часу у первісному вигляді.

«Ми відразу ж відгукнулися на прохання представників міської влади, оперативно організували й надали усе необхідне: риштування, опалубку та працівників, які якісно провели свою частину робіт. Далі монумент заклали мішками з піском. Наступною пам’яткою, захистом якої ми займемося, стане пам’ятник Богдану Хмельницькому, що на Софійській площі» — розповів Олександр Насіковський, засновник та керуючий партнер групи компаній DIM.

Захист культурних пам’яток, відбудова житлового фонду та відновлення зруйнованої ворогом інфраструктури — стали головними напрямками в діяльності будівельних компаній України.

«Спільними зусиллями та невтомною працею ми показуємо окупантам, де їхнє справжнє місце й доводимо усьому світу, що українці — вмотивована, згуртована й непереможна нація» — додав Олександр.

photo1648366859

photo1648366859 (1)

photo1648366859 (2)

Інші новини від компанії DIM