slider-image

А52

Готовність
II квартал 2020
Зручне розташування
main-project-markerвул. Січ. Стрільців, 52а
Про проєкт
А52 – житловий комплекс бізнес-класу, що знаходиться просто у серці столиці

Реалізований проєкт від групи компаній DIM, що уже радує своїх мешканців сучасним виглядом, вдалою локацією, на вулиці Січових Стрільців, довершеними плануваннями та неймовірним сервісом як у 5-зірковому готелі.

Читати все
Переваги
Ідеально підібрана локація — головний козир житлового комплексу А52 Будівництво ЖК А52 засноване на принципах технологічності, енергоефективності та екологічності
Ідеально підібрана локація — головний козир житлового комплексу А52 Будівництво ЖК А52 засноване на принципах технологічності, енергоефективності та екологічності
Характеристики ЖК
Введено в експлуатацію
ІІ квартал 2020 р.
Бізнес клас
Преміальний дизайнерський стиль та матеріали бездоганної якості. Індивідуально спроєктовані простори кожної квартири, високі стелі та функціональні планування, локація поруч з інфраструктурою і транспортними артеріями.
Підземний паркінг
Забудьте про години, витрачені на пошук паркомісця. Залишайте авто у надійному місці та одразу підіймайтесь до власної квартири на ліфті. Безпеку гарантує цілодобове відеоспостереження та охорона 24/7.
Централізоване опалення
Інноваційні євро-радіатори забезпечать ідеальну температуру у квартирі навіть у найсуворіші морози. А теплоізоляція фасаду мінеральною ватою гарантує енергоощадження.
Цегляні стіни
Натуральний матеріал, міцний та стійкий до несприятливих погодних умов. Має гарну паропроникність: стіни будуть «дихати» і не покриються грибком. А звуковідбивна здатність цегли забезпечить відмінну шумоізоляцію.
Розташування
Інфраструктура