slider-image

А52

Готовність
II квартал 2020
Зручне розташування
main-project-markerвул. Січ. Стрільців, 52а
Про проєкт
А52 – житловий комплекс бізнес-класу, що знаходиться просто у серці столиці

Реалізований проєкт від групи компаній DIM, що уже радує своїх мешканців сучасним виглядом, вдалою локацією, на вулиці Січових Стрільців, довершеними плануваннями та неймовірним сервісом як у 5-зірковому готелі.

Читати все
Переваги
project-popup-img
project-popup-img

Ідеально підібрана локація — головний козир житлового комплексу А52

Історичний та діловий центр Києва, до Хрещатика 15 хвилин, 130 м від Свято-Покровського монастиря. Усі переваги життя столиці поруч: зручна транспортна комунікація і розвинена комерційна інфраструктура. Поруч навчальні заклади, медичні установи, культурні пам'ятки та розважальні місця.

Будівництво ЖК А52 засноване на принципах технологічності, енергоефективності та екологічності

Ми подбали не лише про зовнішню привабливість. Вентильована фасадна система, утеплена товстим шаром мінеральної вати, якісний віконний профіль з 2-камерними склопакетами забезпечують посилену теплоізоляцію і підтримують комфортний мікроклімат в будинку протягом усього року.

Характеристики ЖК
Введено в експлуатацію
ІІ квартал 2020 р.
Бізнес клас
Преміальний дизайнерський стиль та матеріали бездоганної якості. Індивідуально спроєктовані простори кожної квартири, високі стелі та функціональні планування, локація поруч з інфраструктурою і транспортними артеріями.
Підземний паркінг
Забудьте про години, витрачені на пошук паркомісця. Залишайте авто у надійному місці та одразу підіймайтесь до власної квартири на ліфті. Безпеку гарантує цілодобове відеоспостереження та охорона 24/7.
Централізоване опалення
Інноваційні євро-радіатори забезпечать ідеальну температуру у квартирі навіть у найсуворіші морози. А теплоізоляція фасаду мінеральною ватою гарантує енергоощадження.
Цегляні стіни
Натуральний матеріал, міцний та стійкий до несприятливих погодних умов. Має гарну паропроникність: стіни будуть «дихати» і не покриються грибком. А звуковідбивна здатність цегли забезпечить відмінну шумоізоляцію.
Розташування
Інфраструктура