Сервіс DIM Realt — процес інвестування в нерухомість ще ніколи не був таким комфортним!

7 жовтня 2021
news image

Група компаній DIM пропонує всім, хто вже інвестував або лише збирається інвестувати у житлові проєкти компанії, скористатися послугами сервісу DIM Realt.

Спеціалісти сервісу візьмуть на себе всі турботи, пов'язані з продажем інвестиційного об'єкта нерухомості, та допоможуть підібрати найкращий варіант для подальших інвестицій на первинному ринку. Вони запропонують клієнту:

  • Найвигіднішу ціну;
  • Економію часу на пошук клієнта;
  • Швидкий продаж нерухомості;
  • Вигідні ціни при подальшому інвестуванні;
  • Повний та максимально зручний супровід угоди.

«Інвестиції в нерухомість залишаються одним з найвигідніших способів інвестування. Все більше українців схиляються до вкладання грошей у первинну нерухомість — житлову чи комерційну. Наша компанія добре відчуває цей тренд та має, що запропонувати клієнту. П’ять наших житлових комплексів, які наразі активно будуються, це проєкти з добре продуманими концепціями та розвиненою інфраструктурою. Кожен з них має свою родзинку та велику кількість переваг перед конкурентами. Тож ми однозначно готові запропонувати інвесторам вигідні умови та комфортне обслуговування» — зазначила Руслана Грабко, директор з продажів групи компаній DIM.

Більше інформації щодо DIM Realt за номером телефону: +38(093)291-22-38

Інші новини від компанії DIM