Кращим заміським житловим комплексом у Київській області став Park Lake City

28 травня 2021
news image

Заміський житловий комплекс бізнес-класу від групи компаній DIM визнано кращим у Київській області, на думку експертів Всеукраїнського форуму «Міська і Заміська нерухомість-2021».

Основними критеріями вибору переможця були якість матеріалів, темпи будівництва, інфраструктура, архітектура та репутація забудовника.

DIM.jpg

«Хочу подякувати експертному журі за високу оцінку нашої роботи. Park Lake City заслуговує найвищої нагороди. Це унікальний житловий комплекс бізнес-класу з власною водоймою. Розвинена інфраструктура, архітектура, естетика та вишуканість стилю поєднуються з неповторною природою, родзинкою якої є чисте озеро, яке створює неповторну атмосферу та гарний вигляд. Наш підхід до будівництва заміського комплексу трансформує звичне уявлення про життя в передмісті й відповідає потребам сучасного городянина. 15 гектарів, де будуть розташовані 20 4-поверхових будинків навколо власного озера, змінять уявлення про комфорт. Всі квартири обладнані розкішними терасами з видом на озеро, для пробіжок в Park Lake City передбачено 1250 метрів бігових доріжок навколо водойми. Також до дрібниць продумана вся територія комплексу, щоб комфортно почували себе всі жителі нашого елітного містечка», - зазначив Олександр Насіковський, керуючий партнер групи компаній DIM.

Всеукраїнський незалежний конкурс «Міська і Заміська нерухомість-2021» проходить з 2010 року за підтримки Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Верховної Ради України, Міністерства розвитку громад і територій України, Конфедерації будівельників України, Земельного союзу України. У конкурсі брали участь житлові комплекси з усіх областей України.

DIM3.jpg

Довідка про компанію:

Група компаній DIM була заснована у 2014 році. Вона складається з компаній, які охоплюють всі стадії будівництва: керують процесом розробки архітектурних рішень і проєктування, пропонують весь спектр будівельних та дизайнерських послуг, надають послуги з професійного управління нерухомістю.

Концептуальною особливістю проєкт групи компаній є створення житлових комплексів нових якісних форматів житла, орієнтованих на потреби покупців. В об'єктах DIM власні парки, коворкінги, дитячі садки та початкові школи, зони відпочинку, розваг і заняття спортом та багато іншого.

На даний момент компанія ввела в експлуатацію 8 будинків сукупною площею понад 72 000 м2. Введено в експлуатацію житлові комплекси: «Соборний», «Фамільний», «Автограф», А52 і перша черга ЖК «Метрополіс».

На стадії будівництва знаходиться 5 житлових комплексів загальною площею 890 000 м2 категорії комфорт+ і бізнес-класу: «Новий Автограф», «Метрополіс», «А136 Highlight Tower», Park Lake City та LUCKY LAND.

Інші новини від компанії DIM