Уламки пошкодили офіс групи компаній DIM, ніхто зі співробітників не постраждав

9 липня 2024
news image

Внаслідок повторного терористичного ракетного удару російської федерації по столиці України 8 липня пошкоджень зазнав бізнес-центр, в якому розташований офіс девелоперської групи компаній DIM. Співробітники перебували на момент вибуху в укритті, усі вони живі та не ушкоджені.

Про це повідомили в пресслужбі девелопера.

Однак зовсім без жертв, на жаль, не обійшлось. Вибух, який пролунав вдень в Дніпровському районі, забрав життя чотирьох осіб, ще три травмовані. В бізнес-центрі, окрім групи компаній DIM, розташований також медичний центр та офіси інших компаній.

«Внаслідок падіння уламків потрощено фасад, вибуховою хвилею повиносило вікна, уламками будівлі потрощило автівки, припарковані поруч. Але все це можна відновити, а ось людей, на жаль, ніхто не поверне. Саме тому ми маємо вже зараз думати над розгалуженою системою цивільних укриттів, які могли б рятувати все більше життів українців, поки ворог біля наших кордонів. Гадаю, це завдання абсолютно для всіх – і для держави, і для проектантів, і будівельних компаній, і для громадянського суспільства. Немає легких рішень, але оптимальне має бути знайдене якнайшвидше», - прокоментував події співзасновник та керуючий партнер групи компаній DIM Олександр Насіковський.

За його словами, в момент сьогоднішнього вибуху всі співробітники та члени його родини, які працюють в компанії, на щастя, не ігнорували сигнали повітряної тривоги, скориставшись укриттям, що є в будівлі, завдяки чому вдалось уникнути більшої кількості жертв та постраждалих.

У компанії вважають, що подібні ниці та підступні удари в години пік по цивільних об’єктах - дитячих лікарнях та медичних центрах зокрема - ніщо інше, як спроба деморалізувати українців та підірвати їхній бойовий дух.

“Київ, Кривий Ріг, Дніпро, Слов’янськ, Краматорськ. Понад 40 ракет різного типу й одне єдине бажання усієї країни: світ має об’єднатись і зупинити це абсолютне зло. Україна має перемогти. Дякуємо ПС ЗСУ та усім нашим захисникам і захисницям, які наближають цей день. Ми ж у тилу продовжуватимемо робити все від нас залежне, щоб допомагати наближати цей день. Працювати, будувати, донатити, підтримувати військових”, - резюмував Насіковський.

Нагадаємо, вранці та вдень 8 липня рф вчергове ударила по мирних містах України. Було атаковано Київ та Київщину, Дніпро, Кривий Ріг, Слов’янськ і Краматорськ. Є руйнування, загиблі та постраждалі.

Інші новини від компанії DIM