Разом до перемоги: група компаній DIM реалізує антикризову стратегію

18 березня 2022
news image

Починаючи з 24 лютого, відколи Росія почала повномасштабну війну проти України, група компаній DIM реалізовує антикризову стратегію, яка стосується як збереження власних об’єктів будівництва, так і оборони нашої держави в цілому.

Зараз на різних етапах будівництва знаходиться шість житлових комплексів у різних районах столиці та Київської області. Звичайно, в умовах воєнного стану та інтенсивних бойових дій навколо столиці, продовження будівництва унеможливлюється. Усі ці об’єкти знаходяться під інтенсивною цілодобовою охороною. Інвестори можуть бути спокійні – їхні майбутні квартири у цілковитій безпеці. Щойно ситуація у країні дозволить – будівництво на майданчиках буде відновлено.

Що ж стосується уже збудованих житлових комплексів, які наразі обслуговує керуюча компанія DIM Expert, то вони також надійно охороняються, а усі критичні послуги надаються у штатному режимі. Крім того, керуюча компанія, регулярно повідомляє актуальні новини та підтримує комунікацію із мешканцями.

З першого дня війни на території України група компаній DIM не залишається осторонь – більшість наявних будівельних матеріалів було надано Збройним Силам України та представникам територіальної оборони Києва та Київської області для будівництва барикад й інших важливих захисних споруд, що чинять значний опір на шляху російських окупантів. Зокрема – будівельні блоки, цегла, мішки з піском та щебенем, протитанкові їжаки, різноманітна техніка, автотранспорт тощо. А на допомогу Українським Збройним Силам у перші дні війни було перераховано понад мільйон гривень і надходження продовжуються. Також за запитом Департаменту захисту культурної спадщини у Київській області та м. Києві компанією були надані будівельні риштування для забезпечення захисту пам’яток культури у центрі столиці.

Продовжуємо стояти на захисті нашої держави і закликаємо до цього кожного українця. Разом – ми сила. Віримо в Україну та у ЗСУ!

Інші новини від компанії DIM