Група компаній DIM презентувала програму DIM Finance

28 грудня 2021
news image

У грудні група компаній DIM презентувала до уваги клієнтів програму DIM Finance, яка складається з цілого переліку фінансових продуктів. За їхньою допомогою покупці можуть комфортно та вигідно інвестувати в нерухомість або купувати квадратні метри для життя.

Перший продукт ProfitDIM, відповідно до якого інвестор має можливість примножити кошти, заробляючи на ринку нерухомості разом із надійним девелопером та на вигідніших умовах, ніж, наприклад, депозит у банку. При цьому він має можливість мінімізувати ризики та уникнути необхідності вкладати кошти у сумнівні кредитні, ломбардні та інші спільноти.

Продукт доступний навіть тим, хто має невелику суму заощаджень, адже інвестувати та заробляти можна, маючи від $10 тис. Вклавши їх у квадратні метри від групи компаній DIM, інвестор може гарантовано протягом відповідного строку заробити до 12% річних у валюті або до 20 % річних у гривні внаслідок збільшення вартості комерційної нерухомості. До речі, усі можливі ризики застраховані.

Другий продукт TradeDIM, який передбачає можливість обміну придбаної раніше квартири в житлових комплексах DIM на більшу, на іншому поверсі чи в іншому районі. Наразі обмін доступний в межах як одного житлового комплексу, так і в різних комплексах групи компаній DIM. Завдяки індивідуальному підходу та вигідним умовам, кожний клієнт отримає свій комфортний та зрозумілий «план дій» з обміну квартири. Спеціалісти DIM Realt допоможуть і підібрати нерухомість для обміну, і продати раніше придбане житло. До речі, в планах групи компаній DIM розширення можливостей програми TradeDIM, які стосуватимуться не лише квартир у новобудовах, а й нерухомості на вторинному ринку.

Незабаром запрацює ще один продукт — DIMІpoteka. Він надаватиме клієнтам можливість придбати квартиру в житлових комплексах DIM в іпотеку за спеціальними умовами банків-партнерів. Сьогодні ж до послуг клієнтів кредитний брокер, який допомагає підібрати, залежно від ситуації, найкращі умови кредитування в різних українських банках.

«Головний тренд сучасності у продажах — це індивідуальний підхід до кожного клієнта та широкий набір інструментів, за допомогою яких можна задовольнити практично будь-яку його потребу. Сьогодні група компаній DIM пропонує своїм інвесторам не просто сервіс найвищого ґатунку, а підбирає максимально вигідне рішення до будь-якої ситуації. Ми допоможемо обміняти чи продати квартиру, підібрати найкращий варіант для інвестицій, знайдемо та запропонуємо максимально вигідні умови кредитування тощо» — прокоментував запуск програми DIM Finance Олексій Ревін, генеральний директор групи компаній DIM.

Інші новини від компанії DIM