Ірина Міхальова виступила на заході «Підсумки року: житлова і комерційна нерухомість»

2 лютого 2022
news image

27 січня URE Club (Український клуб нерухомості) провів підсумкову зустріч з представниками всіх сегментів нерухомості. Програма складалася з двох блоків – підсумки 2021 року в комерційній та житловій нерухомості.

Ірина Міхальова, директор з маркетингу групи компаній DIM, взяла участь в дискусійній панелі другого блоку, в якій спікери говорили про житлову нерухомість. Вони згадували, чим їм запам’ятався 2021 рік, над чим працювали, на чому фокусувалися та яких результатів досягнули. Обговорили й чутки про падіння цін на квартири в найближчому майбутньому та плани компаній на 2022 рік.

«У другій половині 2021 року група компаній DIM активно займалася просуванням бренду та оновленого позиціювання «Живи більше». Завдяки цьому ми змогли регулярно підвищувати вартість квадратного метра в наших житлових комплексах. Ринок сприймав ці підвищення нормально, попит залишався й залишається на доволі високому рівні. Наприклад, за деякими плануваннями в Park Lake City ми приросли на 80-100 відсотків, що зробило цей об’єкт ще інвестиційно привабливішим» — поділилася з присутніми Ірина Міхальова.

Щодо інших проєктів, то тут пані Ірина відмітила житловий комплекс Lucky Land, який восени минулого року презентував оновлену концепцію, розроблену разом з відомим українським бюро archimatika. Це дозволило проєкту вийти на якісніший рівень, перейшовши з комфорт-класу в клас комфорт +, та підвищити цінник практично на 60%.

Ірина Міхальова зазначила, що у 2022 році група компаній DIM продовжуватиме фокусуватися на проєктах комфорт + та бізнес-класу, а також розвиватиме напрямок заміської нерухомості у різних класах: «Цьогоріч DIM планує вивести на ринок кілька цікавих проєктів саме заміської нерухомості, а також активно розвивати Park Lake City».

У поточному році група компаній DIM також сфокусує увагу на подальшому розвитку нових фінансових інструментів, які дозволять покупцям заробляти на інвестиціях в нерухомість, обмінювати квартири, купувати їх в кредит за умовами банків-партнерів.

«У грудні 2021 року ми оголосили про старт програми DIM Finance. Першими продуктами, якими вже користуються наші клієнти, стали ProfitDIM — інвестиції у нерухомість під 12% річних у валютному еквіваленті, та TradeDIM — комфортний обмін квартир. В січні запрацював третій продукт — DIM Іpoteka. Першим банком-партнером став КРИСТАЛБАНК, який надав нашим клієнтам умови за спеціальними партнерськими умовами» — розказала Ірина Міхальова.

Щодо чуток про падіння цін на нерухомість, то пані Ірина зазначила: «Сучасні покупці нерухомості — це вже не ті люди, які шукають дешеве неякісне житло. Сьогодні вони стали вимогливішими та обізнаними. Покупці звертають увагу на якість будматеріалів, на концепцію проєкту, на архітектуру, а особливо на інфраструктуру, яка запланована на території житлового комплексу та навколо. А це все призводить до збільшення собівартості будівництва, тож мушу розчарувати тих, хто чекає, що ціна на нерухомість впаде — це просто нереально. Наш прогноз зростання ціни на нерухомість у 2022 році — 15% у доларах. Звичайно, якщо не станеться ніяких нових криз».

Інші новини від компанії DIM