Група компаній DIM випустила стікерпак для Telegram, присвячений житловому комплексу Lucky Land

26 січня 2022
news image

У січні в месенджері Telegram з’явився яскравий анімований стікерпак, присвячений одному з кращих житлових комплексів Святошинського району столиці — Lucky Land. Проєкт ось уже понад рік розвиває група компаній DIM, великий столичний девелопер.

Героєм набору стікерів став маскот ЖК Lucky Land — сердечко, яке символізує душевну та родинну атмосферу, що панує в цьому житловому проєкті. Сердечко виступає в різних іпостасях та зображає ситуації, актуальні для цільової аудиторії групи компаній DIM.

«Сьогодні месенджери — одні з найактуальніших інструментів для комунікації з клієнтом. Й саме стікери є частиною спілкування, адже вони додають діалогу емоційного забарвлення. Брендований стікерпак — це додатковий інструмент для ведення ефективної переписки експертів з нерухомості відділу продажу з потенційними клієнтами й чудовий спосіб комунікації майбутніх мешканців комплексу. Впевнені, що стікери з яскравими анімованими героями стануть популярними не лише серед наших клієнтів, а й інших користувачів Telegram» — зазначила Ніна Васільченко, бренд-менеджерка групи компаній DIM.

Завантажуйте стікерпак за посиланням: https://t.me/addstickers/luckyland_dim

Інші новини від компанії DIM