СТАРТ ПРОДАЖУ квартир в клубному домі OLEGIV Podil

1 серпня 2023
news image

Компанія DIM оголошує старт продажу квартир у клубному будинку OLEGIV Podil на вулиці Олегівська 36. Цей проєкт стане одним із найцікавіших представників свого класу завдяки вдалому поєднанню розташування, власної інфраструктури та стильної архітектурної концепції.

Основні характеристики та особливості OLEGIV Podil:

  • Розташування: Клубний дім OLEGIV Podil розташований у самому серці історичного Києва, на вулиці Олегівська 36. Вигідне розташування дозволяє насолоджуватись поєднанням історичного Подолу та сучасного міста, з мальовничими панорамними краєвидами на історичний центр столиці.
  • Архітектурна концепція: OLEGIV Podil є представником архітектури новітнього Подолу, ідеально інтегрованим в матерію міста, яскравим та продуманим до дрібниць. Лобі будинку вражає своєю елегантністю та ідеєю поєднанням сучасності з історією. Захоплюючі архітектурні рішення, такі як сходи під скляним куполом та стриманий модерн, додають будинку вишуканості та привабливості.
  • Різноманітність планувань: OLEGIV Podil пропонує більше ніж 20 різних планувань квартир. Майбутні мешканці зможуть обрати оптимальний варіант для себе з площами однокімнатних квартир від 30 м² до 58 м², двокімнатних – від 61 м² до 90 м², а для сімей з дітьми – трикімнатні квартири з площею від 97 м² до 139 м².
  • Сучасна інфраструктура: Внутрішнє подвір'я обладнане зонами для дозвілля, спорту та відпочинку, а також лаунж-зона на даху, де мешканці зможуть насолоджуватись захоплюючими краєвидами Києва. Для дітей буде організовано сучасний центр розвитку. Навколо будинку передбачений простір без автомобілів, зручний підземний паркінг з ліфтом і зарядками для електрокарів.
  • Комфорт і безпека: Керуюча компанія з кваліфікованим персоналом забезпечить комфортний та затишний побут резидентів, а надійна система безпеки з функцією контролю доступу гарантує спокій та безпеку щодня.
Інші новини від компанії DIM