Група компаній DIM вітає з Днем Києва!

28 травня 2022
news image

29 травня столиці України, славетному Києву, виповнюється 1540 років. На його долю випало чимало випробувань, але кожного разу місто відновлювалося та відбудовувалося. Так було, так є і так буде завжди.

Група компаній DIM як великий столичний забудовник стає потужною ланкою будівельної команди з розбудови та відновлення столиці. Ми добудуємо вже розпочаті житлові комплекси, ми відновимо навколо них інфраструктуру, ми візьмемося за нові, такі необхідні сьогодні, нові проєкти. Ми готові на все, аби українці, які втратили домівку через війну, змогли отримати сучасне та якісне житло.

Сьогодні наша команда докладає неабияких зусиль для того, аби налагодити постачання будівельних матеріалів, забезпечити будмайданчики професіональними бригадами, устаткуванням тощо. Запуск повноцінної роботи групи компаній — питання короткого проміжку часу.

Влітку минулого року група компаній DIM презентувала відео, пронизане любов’ю до Києва та його краєвидів. Ролик став фактично маніфестом бренду DIM, тож радо ділимося з вами відео, яке сьогодні як ніколи є актуальним та зігріє душу тим, хто зараз не може повернутися додому.

Твій DIM – твоє місце сили

Попри всі намагання ворога вибити ґрунт з-під наших ніг, ми вистоїмо! Ми вже довели всьому світу, що українці сміливі, вперті та по-хорошому шалені. Ми – сила! А наша столиця — надійний бастіон, в якому б’ється серце нації. З днем народження, місто героїв!

Інші новини від компанії DIM