В групі компаній DIM призначено генерального директора

8 листопада 2021
news image

Група компаній DIM оголосила про призначення Олексія Ревіна на посаду генерального директора.

Серед основних напрямків, які контролюватиме Олексій Ревін: ефективна операційна діяльність групи, запуск нових будівельних проєктів та контроль їхньої реалізації, підвищення якості обслуговування клієнтів, виконання планів продажів тощо.

Засновник та керуючий партнер групи компаній DIM Олександр Насіковський зазначив: «Вітаю Олексія в нашій потужній команді й впевнений, що його безцінний досвід та глибокі знання менеджменту допоможуть нам досягнути поставлених планів та реалізувати ще більше якісних та амбіційних проєктів».

Олексій Ревін має понад 20 років управлінського досвіду, більша частина яких пройшла на керівних посадах у девелоперських компаніях: обіймав посаду генерального директора у Smart Urban Solutions, був директором з розвитку у City Capital Group та в інших відомих компаніях. Окрім цього, майже вісім років своєї професійної кар’єри присвятив розвитку в Україні французької компанії Leroy Merlin.

«Щиро вдячний засновнику та керуючому партнеру групи компаній DIM Олександру Насіковському за можливість долучитися до топменеджерської команди та застосувати увесь свій досвід й знання для успішного розвитку. Попереду на нас чекає цікавий та насичений подіями час, адже маємо цілий перелік проєктів та ідей, які вже готові втілювати у життя. Мої головні завдання як генерального директора — збільшення частки групи на ринку, підвищення рівня лояльності клієнтів, збільшення прибутку, залучення співробітників до покращення бізнес-процесів. Також ми продовжимо працювати над головним активом групи компаній DIM — репутацією. Для цього у нас наразі є всі необхідні складові: кваліфікований персонал, безцінний практичний досвід й портфель вже реалізованих та запланованих проєктів, які підкреслюють та демонструють нашу компетентність» — прокоментував своє призначення Олексій Ревін, генеральний директор групи компаній DIM.

Олексій Ревін має вищу освіту у сфері менеджменту, яку здобув в Одеському національному економічному університеті. Пройшов підвищення кваліфікації в галузі менеджменту у США, Чикаго.

Інші новини від компанії DIM