А136 Highlight Tower від групи компаній DIM презентує оновлений дизайн лобі

1 квітня 2021
news image

Багатофункціональний комплекс А136 Highlight Tower від групи компаній DIM, найінноваційнішого девелопера 2020 року за версією Національної будівельної премії Ibuild-2020. спроєктований за найсучаснішими технологіями та з урахуванням найактуальніших світових трендів. І поки будинок активно зводиться, провідні фахівці одного з найпрогресивніших архітектурно-дизайнерських бюро YoDezeen, трендсетерів у світі створення модних інтер’єрів, розробили проєкт та візуалізацію майбутнього лобі.

А136 Highlight Tower – це багатофункціональний комплекс бізнес-класу, що стане справжньою візитівкою столиці й дійсно трендовим місцем. Кожен сантиметр простору у цьому проєкті продуманий до дрібниць, вражає своєю ергономічністю та функціональністю, а головне – заворожує своїм виглядом. Зрозуміти це можна буквально переступивши поріг будинку і потрапивши у розкішне лобі.

1.jpg

БФК А136 було визнано проєктом майбутнього за версією Всеукраїнської Будівельної Премії iBuild, тому й інтер’єр лобі було розроблено з урахуванням найсучасніших трендів дизайну. На рецепції погляд приковує кам'яна «скульптура» – міць і витонченість острова вхідної групи. Потрапляючи в лобі, кожен відчуває і споглядає все «тут і зараз». Кольори гармоніюють з рослинами, які можна помітити, практично, в кожній зоні простору – від акцентних кашпо, до східчастих міні-джунглів на стінах.

2.jpg

Основні матеріали у вигляді натурального дерева і травертину створюють домашню атмосферу. Шпоновані панелі лобі прагнуть вгору та виблискують глянсовою поверхнею, створюючи «легкість» простору. Фінальним акцентом інтер'єру стала люстра від Lasvit, що спеціалізується на оригінальних освітлювальних приладів. Примітно й вагомо – таким дизайнери задумували головний елемент, який буде підкреслювати висоту стелі.

Медитативна частина лобі представлена ​​обов'язковим функціоналом у вигляді лаунж-зони з бібліотекою та каміном. Очікування, розмови й споглядання кожного відвідувача укомплектовані меблями від Minotti та кавовими столиками від Henge. Комфорт і м'якість зони акцентно підкреслені підсвічуванням стелажа.

3.jpg

Перше, що бачить відвідувач, і післясмак, який він відчуває на виході – це пластичність і ритміка всього приміщення. Лобі А136 – місце, де травертин об'єднується із дзеркальною поверхнею скла, символізуючи гладь піску і води.

Світлі відтінки, вдало підібрані меблі та стильні елементи декору, які можна розглядати годинами. Усе створено для того, аби перебування у лобі подарувало максимум естетичного задоволення як мешканцям, так й гостям А136 Highlight Tower – унікальному та неповторному в усьому.

lobby_View05.jpg

lobby_View03.jpg

Інші новини від компанії DIM