Системи очищення повітря в А136 Highlight Tower: покращення якості життя як пріоритет нерухомості бізнес-класу

5 жовтня 2021
news image

Надсучасна концепція, витончений стиль та власна філософія розкішного життя — ось лише частина переваг, якими пишається, розташований у самому центрі столиці, хмарочос А136 Highlight Tower. Окрім використання якісних та сучасних будівельних матеріалів, хмарочос від групи компаній DIM може похвалитися й передовими технологіями зі створення екологічного мікроклімату в приміщеннях будівлі.

Забудовник потурбувався, аби резиденти А136 Highlight Tower, проживаючи у центрі мегаполісу, могли дихати повітрям, якість якого не поступається заміським комплексам. А сприяють цьому новітні технології.

«Очищення повітря у квартирі — більше не примха, а необхідність, зумовлена часом та станом екології. Всі наші житлові комплекси будуються з урахуванням інновацій та новітніх технологій» — прокоментував Павло Зеленський, брендменеджер проєкту А136 Highlight Tower.

Купуючи квартиру в багатофункціональному комплексі А136 Highlight Tower, майбутній резидент має можливість замовити встановлення побутової припливно-витяжної установки SAVE, яка створюватиме в приміщенні корисний та приємний мікроклімат.

«Наші проєктувальники подбали про те, щоб встановлення системи було максимально комфортним — кожна квартира будинку матиме необхідні технічні умови» — зазначає Андрій Некрасов, керівник проєкту.

SAVE — преміальна серія високопродуктивних вентиляційних систем з рекуперацією тепла, спеціально створених для багатоквартирних будинків. Розробник технології — шведська компанія Systemair, яка спеціалізується на виробництві систем вентиляції та є одним з лідерів світового ринку.

Вентиляційні установки SAVE забезпечать високу ефективність та низькі витрати електроенергії. Вони мають сучасний дизайн, який гармонійно вписується у будь-який інтер’єр. А завдяки автоматичним налаштуванням, користуватися таким обладнанням зручно та безпечно.

Отримати більше інформації про системи очищення повітря, зокрема дізнатися про вартість встановлення та умови з обслуговування, можна у відділі продажу за адресою: м. Київ, вул. Антоновича, 136-138.

Довідка

БФК А136 Highlight Tower — надсучасна концепція елегантності, витончений стиль та власна філософія розкішного життя. Розташований у самому серці столиці хмарочос А136 Highlight Tower стане найкращим домом для успішних та сучасних людей, які цінують естетику та інноваційні технології.

DIM — це простір для комфортного життя, майданчик для вигідних інвестицій, високий сервіс керуючої компанії, архітектурні та дизайнерські рішення, що формують нову культуру міського життя.

З 2014 року:

  • 9 будинків введені в експлуатацію;
  • 5 проєктів на різних етапах будівництва;
  • 890 тис. м² в проєктних портфелях компанії;
  • кожен п'ятий покупець повертається для повторних інвестицій.
Інші новини від компанії DIM